מהם חללי עבודה משותפים

חשוב מאד לשים לב כי שירותי המתחם עונים לצרכים שלכם כבעלי עסק עצמאיים כדי שלא תצטרכו להתגמש ולשנות את אופן העבודה שלכם או להוסיף עוד כסף בנוסף למה שאתם כבר משלמים. במידה ואתם מגיעים עם רכב, האם יש חנייה? אם כן, האם היא בתשלום? במידה ואתם עובדים בשעות המאוחרות של היום, האם המתחם פתוח 24 שעות ביממה?

מה היתרונות של חללי עבודה משותפים?

מתחמים משותפים מכילים סוגים שונים של עסקים עצמאיים. המשמעות העיקרית של עובדה זו היא- לקוחות פוטנציאליים חדשים נוספים לעסק. לדוגמה- את/ה עוסקים בעיצוב גרפי, במשרד השכן שלידכם קיים לקוח שמעוניין להתחיל בשיווק חדש לעסק שלו אבל הוא מחפש איש מקצוע מהימן. עכשיו היתרונות של חדרי עבודה משותפים מתחילים לבלוט. לא רק שלבעל העסק יש היכרות עם איש המקצוע המתאים, אלא גם שהוא נמצא ממש קרוב אליו, כך שהליך העבודה מתקצר משמעותית ונחסך זמן יקר.

לצפייה בחללי עבודה משותפים

מתחם עבודה משותף ברחובות - work-place

מה אומרים לכם התאריכים 15-1 לחודש? בלגן שלם.
איסוף חשבוניות מס', ארנונה, חשמל, אינטרנט, מים, שירותי ניקיון. מרחבים משותפים מנוהלים על ידי מנהל מתחם שדואג לעשות סדר בדברים למען בעלי העסקים במתחם, ובנוסף דואג לכך שאווירת העבודה תהיה נעימה ומגובשת.

האם חללי עבודה משותפים משתלמים?

אחת השאלות החשובות שעולות לנו, כבעלי עסקים עצמאיים, היא: האם הקונספט של חללי עבודה משותפים משתלם לנו?
חללי עבודה משותפים ללא ספק משתלמים לכל בעל עסק עצמאי בין אם הוא בתחילת דרכו ובין אם לא. שכירות שמתחלקת בין כמה עשרות בעלי עסק שונים, חשיפה לכמות גדולה יותר של לקוחות כאמור, ללא מתווכים כל אלו מקטינים את הוצאות העסק ומגדילים את רווחיו. בצורה זו לא רק שהכנסתם באופן אוטומטי כסף לעסק אלא גם הפקתם ממתחם חללי העבודה המשותפים את מקסימום הפוטנציאל שלו.

אז למה חללי עבודה משותפים בWork Place ?

כמה פעמים הרגשתם שאתם בלתי נראים במשרד? שאתם אחד מתוך עשרות, אולי מאות אנשים? כמה פעמים דיברתם עם המנהל שלכם על משהו שמפריע לכם והטיפול היה ארוך ומייגע, אם בכלל היה טיפול? ברגע שתהיו חלק מהמשפחה החמה של Work-Place זה נגמר. המתחם שלנו מכיל עשרים ושישה חדרי עבודה, מספר סביר של אופן ספייס, מה שמאפשר לנו להתייחס לכל בעל עסק באופן אישי. 
בנוסף, על מנת לשמור על יחסים טובים בין בעלי העסקים העצמאיים השוכרים חללי עבודה אצלנו במתחם אנו מקיימים מידי תקופה Happy-Hour (שעה-שמחה), אשר מלווה בכיבוד קל או ארוחות קטנות וכוללת בתוכה הרצאות עסקיות המעשירות את הידע של בעלי העסק ועוזרת להם לפתח ולהרחיב את העסק שלכם.

מתחמנו נמצא במיקום נחשק ברחובות עם אזור חנייה ללא עלות. במרחק של 5 דקות נסיעה מפארק המדע אך רחוק מספיק מהכבישים הסואנים בשעות העמוסות של היום, במרחק של 5 דקות נסיעה מהרכבת ובמרחק של 3 דקות נסיעה מהכבישים המהירים אל מחוץ לעיר שוכן מתחמנו המעוצב ברמה הגבוהה ביותר.

כל מי שנכנס למתחם משרדים להשכרה ברחובות, שלנו ישר שם לב לעיצוב המיוחד שלו ולאווירה הנעימה השוכנת במקום. אווירה רגועה ועסקית ויחד עם זאת גם אווירה חברתית. אנו מזמינים אתכם להגיע ולהתרשם מהמתחם שלנו במהלך שעות היום וכך גם תוכלו להבין על מה אנחנו מדברים.

כחלק מהשיווק שלנו כעסק של חללי עבודה, אנו משווקים גם את לקוחותינו- בעלי העסקים, מה שמוביל לשיווק חינמי של העסק שלכם וללא מאמץ כלל.

עלויות חללי עבודה

לאחר בדיקה ארוכה ומקיפה, ותיאום מחירים לפי שוק מרחבי העבודה, ניתן לראות כי Work-Place מציעה את המחירים המשתלמים ביותר בתחום. הגמול שבעל עסק מקבל מהמקום שלנו הוא מהטובים שיש. השירותים שלנו ניתנים במהירות מבלי לחכות זמן רב למענה.  

איך הופכים לחלק מהמשפחה החמה של Work-Place  ?

פשוט מאד. ניתן לקבוע אתנו פגישת התרשמות דרך המייל או דרך הטלפון אשר נמצאים בתחתית האתר או דרך עמוד "צור קשר" שלנו. 
נשמח לקדם את העסק שלכם ולהעניק לכם מרחבי עבודה בהם תוכלו לבנות את העסק שלכם ולהתפתח כמה שאפשר. 

WORK – PLACE

שאלות? דברו איתנו