חללי העבודה שלנו

משרדים, חדרי ישיבות ואופן ספייס ("שולחן חם") מעוצבים להשכרה 
*המחיר כולל הכל ללא התעסקות בתחזוקת המשרד

חדרי ישיבות להשכרה

חדרי ישיבות להשכרה

חדר ישיבות להשכרה מיועד לישיבות ופגישות. בחדר הישיבות להשכרה ניתן לערוך פגישות לייעוץ כלכלי, ראיונות עבודה לעובדים נוספים לעסק שלכם ועוד.

משרדים בגדלים שונים

משרדים בגדלים שונים

משרדים בגדלים שונים​ להשכרה ברחובות, אשר מכילים את כל האבזור הדרוש עבור הנוחות שלך. כך שלך נשאר רק לעבוד עבור העסק שלך!

חדרי פגישות להשכרה ברחובות

חדרי פגישות להשכרה

חדרי פגישות להשכרה ברחובות, מיועד לישיבות ופגישות, בחדר הישיבות שלנו ניתן לערוך פגישות לייעוץ כלכלי, ראיונות עבודה לעובדים נוספים לעסק שלכם ועוד.

חדרי ישיבות גדולים ברחובות

חדרי ישיבות גדולים

חדרי הישיבות הגדולים להשכרה מיועד לישיבות ופגישות גדולות. בחדר הישיבות הגדול ניתן לערוך כנסים, הרצאות, למידע נוסף כנסו!

משרדים להשכרה לחברות הייטק

משרדים להשכרה לחברות הייטק, אופן ספייס פתוח ויוקרתי,משרדים המעוצבים למינוף עסקי, סביבת העבודה האידיאלית להצלחת העסק שלך!

אופן ספייס רחובות המקום היחיד בארץ המכיל מארג עצום של מעצבים

אופן ספייס

אופן ספייס רחובות המקום היחיד בארץ המכיל מארג עצום של מעצבים, חללי עבודה וסדנאות מאובזרות. ניתן לערוך פגישות לייעוץ כלכלי, ראיונות עבודה ועוד..

השכרת חדרים להרצאות ברחובות

השכרת חדרים להרצאות

השכרת חדרים להרצאות ברחובות, המקום היחיד בארץ המכיל מארג עצום של מעצבים, חללי עבודה להרצאות וסדנאות מאובזרות.

השכרת חדרי ישיבות מקום טוב

השכרת חדרי ישיבות מקום טוב

השכרת חדרי ישיבות מקום טוב זה work-place! במחיר משתלם! מעוניינים במשרדי אופן ספייס? יש לנו מגוון רחב של משרדים להשכרה במקום טוב, לפרטים!

משרדים להשכרה לעסקים

משרדים להשכרה לעסקים

משרדים להשכרה לעסקים, העולם המודרני הביא עלינו לטובה את העסקים. לשמחתנו ... כך שלך נשאר רק לעבוד עבור העסק שלך!

נטוורקינג/ הרצאות

נטוורקינג/ הרצאות

חדרים להרצאות להשכרה במחירים מיוחדים ואטרקטיביים, מחפשים חלל פתוח בנושא נטוורקינג לשיתופי פעולה והזדמנויות עסקיות!

השכרת חדרים לכנסים אולמות והרצאות ברחובות

השכרת חדרים לכנסים

השכרת חדרים לכנסים אולמות והרצאות ברחובות, לפי שעה או יומי, במחירים מיוחדים ואטרקטיביים, מחפשים אופן ספייס פתוח ויוקרתי כנסו!

חדרי ישיבות להשכרה לפי שעה/יומי

חדרי ישיבות להשכרה לפי שעה/יומי

חדרי ישיבות להשכרה לפי שעה/יומי ברחובות, אופן ספייס מעוצב ויוקרתי במחירים מיוחדים! מחפשים איכות מקצועיות, כנסו!

העתיד כבר כאן – חללי עבודה משותפים להשכרה

אחת המגמות הסוחפות ביותר של השנים האחרונות הגיעה סוף סוף לישראל – עבודה בתצורה של חללי עבודה משותפים, ובפרט, חללי עבודה להשכרה. חלל עבודה משותף (Coworking space) מציע אפשרות לשכור עמדת עבודה פרטנית או מספר עמדות כאלה, יחד עם דאגה מקיפה אל כל התשתיות ועבודות התחזוקה הנדרשות לשם שהייה במקום (ניקיון, אינטרנט, חיבור לתשתיות). חלל עבודה שיתופי יכול להתאים ליזמים, פרילנסרים ועובדים עצמאיים, קבוצות עבודה קטנות וחברות מתחילות העושות את צעדיהן הראשונים בעולם העסקי. בתוך חלל העבודה יכולים להיווצר קשרים עסקיים מועילים וחשובים, ואחת המטרות שמתחמי עבודה אלו מציבים לעצמם הנה יצירה של קהילה עסקית תומכת ומפרה.

בוחרים חלל עבודה משותף הסמוך למקום מגוריכם

במידה ואתם מחפשים להשכרה חללי עבודה משותפים, כדאי להתחיל קודם כל מחיפוש חללי עבודה להשכרה בסביבת מקום המגורים הנוכחי שלכם. זהו אחד היתרונות הבולטים בעבודה בתצורה של חלל עבודה שיתופי – לא צריך להתפשר על מקום העבודה שלכם ולסבול נסיעה ארוכה בפקקים או בתחבורה ציבורית לא נגישה. אם אתם מתגוררים למשל באזור העיר רחובות, תוכלו לחפש חלל עבודה משותף רחובות – ולחסוך לעצמכם נסיעה מיותרת אל העיר תל אביב. חלל עבודה משותף רחובות יחסוך לכם כסף יקר (הוצאות על שכר דירה חודשי, תשתיות ותחזוקה שוטפת) וזמן יקר לא פחות, ויאפשר לכם להתפנות להשקיע במשימות המכסות את שולחן העבודה שלכם.

גמישות בסביבת העבודה – עבודה מאזורים שונים

בהמשך לטיפ האחרון, חשוב להכיר כי אחד היתרונות הבולטים שמספקים חללים משותפים הנו האפשרות לעבוד מאזורים גיאוגרפיים משתנים. תוכלו לעבוד במשך חודש אחד מרחובות ולאחר מכן להיכנס אל חלל עבודה שיתופי בירושלים או בחיפה, אם אלו הנסיבות שהעסק או החיים האישיים שלכם מכתיבים. חשבו על כך – אינכם כבולים עוד לעבודה באזור גיאוגרפי מסוים, ובמידת הצורך, תוכלו לחפש להשכרה חללי עבודה משותפים בכל עיר או סביבה בארץ ובעולם. נסיעות עסקים, מעברי דירה ואפילו חופשות ארוכות טווח לא יצטרכו לפגוע באפשרות שלכם להתרכז באופן מלא במשימות השוטפות של העסק.

כל מה שרציתם לדעת על חלל עבודה משותף

זה כמה שנים שחללים משותפים הפכו לפתרון אידיאלי עבור רבים ובין היתר עבור מי שבחר להיות עצמאי אך אינו מחפש לשכור משרד אלא מבקש לעצמו חלל עבודה מסודר. בין אם אתם עובדים עצמאיים שנוהגים לעבוד מהבית ובין אם אתם עובדים בעלי משרד אך מחפשים עוד חלל עבודה שיעניק לכם יתרונות רבים ומגוונים, הגעתם למקום הנכון. Work Place חלל עבודה ברחובות מעניק לכלל העובדים יתרונות רבים ומגוונים מהם גם אתם יכולים ליהנות.

למה כדאי לעבוד בחלל עבודה ?

בחרתם לעזוב את מקום העבודה שלכם כשכרים ועברתם לעבודה עצמאית? אין ספק שהמשימה היא לא כזו פשוטה, אך כדי להפוך אותה ליותר נעימה ונוחה, מומלץ להשתלב בחללי עבודה משותפים ואם אתם עובדים לבד, חללים פתוחים (אופן ספייס) הם הפתרון האידיאלי עבורכם שואלים למה? המשיכו אתנו ותבינו לבד. חלל עבודה משותף מאפשר לכם ליהנות מהיתרונות הבאים:

עלויות סבירות – להבדיל ממשרד אותו אתם שוכרים, שכירת מקום באופן ספייס היא נוחה יותר בכיס ולו בשל העובדה שאתם יכולים להחליט על האופן בו תשכרו את המקום בין אם זה לתקופה מוגבלת או ארוכה יותר ובין אם זה לכמה ימים, שבועות או חודש ובהתאם המחיר. חללי עבודה לא דורשים מכם התחייבות לשנה כפי ששכירת משרד ידרוש מכם.

אווירה ייחודית וחברה – להיות עצמאי זו חוויה בפני עצמה, אך פעמים רבות העבודה לבד יכולה להתיש ולתסכל. השתלבות בחלל משותף מאפשרת לכם לבוא במגע עם אנשים נוספים שעובדים גם הם באותו החלל וכך תצליחו ליצור לעצמכם סביבת עבודה המאגדת אנשים נוספים.

אין צורך לרכוש ציוד – אחד היתרונות המהותיים של חללי עבודה הוא העובדה שהם מגיעים מרוהטים כך שאתם לא צרכים להשקיע כסף לא ברכישת ריהוט ולא בעיצוב פנים כדי שהמשרד יראה כפי שהייתם רוצים שיראה. חיסכון בהוצאה זו מאפשרת לכם להשקיע עוד סכום בפיתוח העסק שלכם.

כל הצרכים במקום אחד – כשהייתם שכירים לא דאגתם לחלב, לקפה ולסוכר במשרד אך כעט כשאתם עצמאים, אתם חייבים לדאוג לעצמכם בכל האספקטים, החל מחלב, דרך אינטרנט ועד בכלל. חללי עבודה משותפים , פוטרים אתכם מהצורך לדאוג לכל דבר משום שהמתחם מגיע כשהוא מרושת בכל הצרכים הבסיסיים ומעבר לכך. במתחם העבודה תוכלו ליהנות כמובן מריהוט, דרך חיבור לרשת אלחוטית ועד שרותי משרד לרבות קפה, פקס וכיוצא בזאת.

יצירת שת"פ – עבודה בחלל משותף מאפשרת לכם לייצר שיתופי פעולה רבים עם עצמאים נוספים שעובדים אתכם ובכך להרחיב את מעגל הלקוחות שלכם וההכנסה שלכם ובאופן חד משמעי למנף את הפעילות העסקית שלכם.

 

לסיכום – כל עוד אתם מחפשים מקום עבודה בעל יתרונות רבים ומגוונים, חלל עבודה משותף הוא הפתרון האולטימטיבי עבורכם. קפצו לביקור בחלל משותף והכירו עולם חדש.

אלחנן עטריאן

"מקום מעולה, תמיד יש כיבוד קל במקום, תמיד נקי, עדן הבחורה שאחראית על המקום ממש מקסימה, המקום עצמו נראה ממש טוב, אחלה אווירה יש בין כל עובדי המשרדים, כיף ומומלץ בחום:)" 

שרון

"השירות של עדן הוא מעולה! נעימה, שרותית ונמצאה לאורך כל הסדנה לענות לכל בקשה. העברתי סדנה וכל הנשים החמיאו לי על המקום שבחרתי לסדנה.
ממליצה בחום!"

עפרון

מלצה על מקום להשכרת חללים משותפים, מתחמי עבודה ברחובות במיקום מעולה. המשרדים ברמה גבוהה ובטוב טעם. נפגשנו עם מנהלת המתחם- עדן, התרשמנו מהמקצועיות שלה וסגרנו מיד. ממליץ לכם על סביבת עבודה שקטה וברמה מעל כולם"

בואו להיות חלק מהמשפחה שלנו!

רוצים להיות חלק מהקדמה העסקית הבינלאומית? הצטרפו אלינו! 🙂