חדרי ישיבות להשכרה לפי שעה/יומי

חדרי ישיבות להשכרה לפי שעה/יומי ברחובות – הפתרון המושלם עבורך! חדרי הישיבות שלנו מכילים את כל האבזור הדרוש עבור הנוחות שלך. כך שלך נשאר רק לעבוד עבור העסק שלך! חללי עבודה משותפים למעצבים במקום טוב – המקום היחיד בארץ המכיל מארג עצום של מעצבים, חללי עבודה וסדנאות מאובזרות.

גלריה – חדרי הישיבות לפי שעה/יומי שלנו

נתקעתם בלי מקום? השכרת חדרי ישיבות לפי שעה

לא כל בעל עסק מעוניין או יכול לשכור באופן קבוע ועל בסיס חודשי בניין משרדים ובו חדרי ישיבות המתאימים לצוות העובדים במקום. הדבר נכון במיוחד עבור בעלי עסקים עצמאיים, אך גם עבור משרדים שכירים שנמצאים למשל בתהליך של שיפוץ או מעבר בין בניין המשרדים הישן אל האחד החדש. בדיוק לשם כך הוקמו מתחמי עבודה המספקים משרדים להשכרה – לכל צורך ומטרה, בגדלים משתנים, ובתעריפים משתלמים ושווים לכל נפש. השכרת חדר ישיבות לפי שעה הנה הפתרון המושלם למי שמחפש היכן לערוך את ישיבת המנהלים הבאה או את יום ההעשרה לצוות העובדים שלרוב עובד מהבית.

מינימום דאגה על הראש – ומקסימום פניות לעבודה

השכרת חדר ישיבות לפי שעה תאפשר לכם לפנות את הראש מכל דאגה לתחזוקת המקום וסביבתו. מתחמי המשרדים מאובזרים במכונות קפה, שירותי הדפסה, צילום וסריקה, שירותי נקיון ואפילו מקומות חנייה משוריינים וללא עלות. גם עיצוב החדרים מניח את הדעת ומזמין אתכם להירגע ולפנות את הראש, מבלי שתצטרכו לחשוב על הנראות של החלל ועל המסר שהוא משדר לאורחיו. באופן זה, חדר ישיבות לפי שעה מאפשר לכם להתפנות באופן מלא למשימה שלשמה בעצם התכנסתם – העבודה ופירותיה. תנו לעובדי המתחם לדאוג לכם לכל היתר, והרשו לעצמכם להתמסר אל המשימות והדרישות המוטלות עליכם.

הכירו את מסלולי ההשכרה של חדרי ישיבות

חדר ישיבות לפי שעה ניתן לשכור בתעריף המשתנה לפי משך זמן ההשכרה. תוכלו לבקש חדרי ישיבות להשכרה יומי שיעמדו לרשותכם מפתיחת המקום ועד תום שעות הפעילות, או לבחור להסתפק בהשכרת חדר ישיבות לפי שעה (כשניתן כמובן לשכור את החדש בכפולות של מספר שעות, לבחירתכם ובהתאם לצורך). הגיוון במסלולי ההשכרה נועד לאפשר לכל בעל עסק או צרכן לשכור את החלל המתאים עבורו. זאת, לא רק בהיבטי שעות ההשכרה (חדרי ישיבות להשכרה יומי או שעתי), אלא גם בכל הנוגע לגודל החללים. תוכלו למצוא חדרי ישיבות גדולים המתאימים לצוותים רבי משתתפים או חדרים קטנים המתאימים לישיבות אינטימיות.

WORK – PLACE

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

כל הזכויות שמורות ל workplace © 2018